ALLIED TELESIS - FPO150/250-2D8P2M8NL4E8M2/P16-C 150W power supply, 12A/12V or 6A/24V
Save 20%
SKU FPO150/250-2D8P2M8NL4E8M2/P16-C
** CONTACT US at sales@technetworksupply.com FOR PRICING & ORDERS **
Detail: ALLIED TELESIS - FPO150/250-2D8P2M8NL4E8M2/P16-C 150W power supply, 12A/12V or 6A/24V